Alle zaalkampioenen Velocitas op een rij

Zaterdag 16 maart 2024 was de laatste zaalcompetitiedag voor de korfballers van Velocitas. Vorige week waren enkele teams al praktisch kampioen geworden: C2, C1, G2 en senioren 2. Dit weekend hadden de F5 en A1 de kans om zich bij dat rijtje te voegen.

F5 ook kampioen

De F5 lukte dat. Vroeg op de dag versloegen ze Fortuna F7 uit met 10 – 30. Hierdoor eindigden ze samen met TOP F6 samen op de eerste plaats, gefeliciteerd!

De A1 van Velocitas speelde in een volle Does een spannende wedstrijd tegen de nummer 2 Achilles. Bij winst en gelijkspel was Velocitas kampioen. Maar het werd 13 – 17 voor Achilles, de omgekeerde stand van de uitwedstrijd. Puur op doelsaldo werd Achilles daardoor kampioen.

Voor de volledigheid: Velocitas 1 verloor de verre uitwedstrijd tegen ZKC ’19 met 24 – 18, maar eindigde op een veilig vijfde plek in de competitie. Daarmee is ook voor volgend zaalseizoen overgangsklassekorfbal veiliggesteld.

De foto’s van de zaalkampioenen van 2024

Foto van de huldiging van de G2 en S2 (foto: Frans van Herwijnen)
Senioren 2 zaalkampioen 2024 (foto: Frans van Herwijnen)
C1 zaalkampioen 2024 (foto: Frans van Herwijnen)
C2 zaalkampioen 2024 (foto: Arjen van Benthem)
F5 zaalkampioen 2024

Alle zaalkampioenen gefeliciteerd!

En voor alle Velocitasteams: veel plezier en succes in de veldcompetitie

Scroll naar boven