Alles wat je moet weten over de Jubileumdag! 💚💙

De vlaggen kunnen uit: Velocitas bestaat 75 jaar! Op zaterdag 31 mei vieren we dit groots met een jubileumdag vol activiteiten, herinneringen en feestelijke momenten voor jong en oud. De voorbereidingen zijn in volle gang en het belooft een dag te worden die je niet snel vergeet.

Of je nou mee doet aan het spellencircuit, langs komt voor de reünieborrel, je oude korfbalschoenen nog één keer aantrekt voor de jubileumwedstrijd of de dag afsluit op de dansvloer: we hopen je de hele dag bij Velocitas te zien!

Een dag vol feest & gezelligheid

Er is de hele dag van alles te beleven. Hieronder vind je het volledige tijdschema, zodat je niets hoeft te missen:

11.00 uurJeugdactiviteiten
De dag start met een spellencircuit voor de jeugd. Kinderen kunnen zich nog opgeven – ook als ze geen lid zijn van Velocitas!

13.30 uurCentrale opening
Voorzitter Siebe Schuemie trapt de jubileumdag officieel af.

14.00 uurJubileumwedstrijd
Een bijzondere wedstrijd waarin we samen een reis maken door de geschiedenis van korfbal en Velocitas. Van drievaks tot nu – dit wil je zien!

15.30 uurFotomoment
We leggen deze dag vast met een grote groepsfoto én dronefoto.

16.00 uurReünieborrel
Oud-leden ontmoeten elkaar weer onder het genot van een drankje. Ken je nog iemand die hier bij moet zijn? Neem ze mee!

16.15 uurOpen podium
Van muziek tot dans en verrassende acts – het podium is van iedereen!

17.00 uurDe Grote Velo Quiz
Test je kennis over de clubhistorie. Hoe goed ken jij Velocitas?

18.00 uurSnackkar
Onbeperkt friet en snacks (ook vega) bij de snackkar van Frietenliefde. Vergeet je snackticket niet!

20.00 uurGroen-blauw slotfeest
Trek je mooiste groene of blauwe outfit aan voor een feestavond vol muziek, dans en gezelligheid. Met liveband The Stickers én DJ Lars van Poelgeest!

23.59 uurAftelmoment
Nog 1 minuut tot onze verjaardag… 🥳

01.00 uurEinde jubileumdag
Aan al het moois komt een eind…

Vrijwilligers schema 🙌

Zonder jullie hulp geen jubileumdag! We hebben inmiddels het schema voor alle vrijwilligers rond, je kunt hem bekijken via de knop hieronder. Daar zie je waar en wanneer je bent ingedeeld. Vragen? Neem contact op met Ilse via +31 6 51716338.

Kom op de fiets! 🚲

Het wordt druk in de Bloemerd: ook Alecto viert een jubileum. Parkeren is beperkt, dus kom waar mogelijk lekker op de fiets.

Meedoen aan het spellencircuit? 🎯

Vooraf worden groepjes ingedeeld. Wil je nog meedoen aan het spellencircuit in de ochtend? Meld je dan snel aan via dit formulier. Ook niet-leden zijn van harte welkom!

Spelen in de jubileumwedstrijd? 🎽

We zoeken deelnemers voor de jubileumwedstrijd! Het is geen zware wedstrijd – plezier, herkenning en clubhistorie staan centraal. Iedereen kan meedoen. Interesse? Stuur een appje naar Tom via +31 6 81676006.

Heb je daarnaast een leuk (oud) verhaal over de club dat we kunnen delen tijdens de wedstrijd? Laat het Tom ook weten!

Blijf je mee-eten? 🍟

Voor het diner kun je een snackticket kopen. Voor €11,50 (kinderen t/m 9 jaar €6,50) kun je tussen 18.00 en 20.30 uur onbeperkt friet en snacks halen.

Tickets zijn te koop t/m dinsdag 27 mei via onze webshop (de knop vind je hieronder). Op de jubileumdag haal je jouw snackbandje op bij de bonnenverkoop en daarmee kun je direct langs bij de snackkar.

We kijken er enorm naar uit om samen met jullie dit mooie jubileum te vieren. Zorg dat je erbij bent op zaterdag 31 mei! Tot dan! 💚💙

Scroll naar boven