BABE van de week #10 – Teamfoto’s, Schoonmaakbedrijf, nieuwjaarsborrel, visie & meer!

Waar was het bestuur de afgelopen weken druk mee? Je leest het terug in de Bestuurlijke Acties: Bulletin Editie, ofwel BABE. In BABE #10 vertellen we je onder andere over de over de teamfoto’s die we gaan maken, het ontwikkelen van een visie voor de club, het schoonmaakbedrijf dat we gaan inhuren en nog heel veel meer!

De afgelopen weken hebben we onder andere…

  • Heeft Jordi een offerte laten maken voor een wekelijkse schoonmaak door een schoonmaakbedrijf. De komende 2 jaar wordt onze kantine wekelijks schoongemaakt door J.V. Facility!

  • Zijn we dankzij het harde werk van de tijdelijke speeltuincommissie en Jop & Jordi erg dichtbij de aanschaf van een nieuwe speeltuin. Spannend!

  • De ALV voorbereid én gehouden, waar we onder andere Rob Bekooy hebben gehuldigd als Lid van Verdienste. De ZAK organiseerde ‘toevallig op dezelfde avond een pubquiz. Wat een geslaagde avond!
  • Hebben we Frans en Hilde bereid gevonden om teamfoto’s te maken. De eerste foto’s zijn inmiddels genomen. Dit idee werd aangedragen door Jelle op de ALV. Bedankt allen!

  • Heeft Siebe via NOC*NSF en het Sportakkoord externe expertise ingeschakeld voor het ontwikkelen van een langetermijnsvisie voor de vereniging. Hierover later meer!

  • Heeft Marc samen met het bestuur en de A4D-commissie de Avond4Daagse geëvalueerd en hebben we afspraken gemaakt voor aankomende editie. Marc heeft direct ook een afspraak gemaakt met de Toernooicommissie.

  • Is Femmy druk geweest met het organiseren van korfbalclinics op scholen, samen met Elvira en Fleur. Laat die nieuwe leden maar komen!

  • Zijn we ontzettend blij met de vriendjes- en vriendinnetjestraining die Elvira en Sabrina telkens organiseren!

  • Hebben Jordi & Siebe weer 2 avonden de ‘Besturen met Impact’ cursus van de KNVB gevolgd. Er werd niet op de mond gezoend.
Jordi in actie op de KNVB-cursus bij VV Meerburg.
  • Hebben we twee keer gekeken naar het Nederlands elftal in de kantine, georganiseerd door de ZAK. Iedereen die aanwezig was, heeft geel gekregen van de scheidsrechter.
  • Hebben we Roy bedankt voor al zijn werk met de Grote Clubactie! Fantastisch gedaan! Ook zijn we ontzettend trots op topverkoper Rianne!

  • Hebben we besloten om dit jaar geen oliebollenactie te organiseren.

  • Zijn Jop en Siem samen met een groepje begonnen met opnieuw organiseren van een livestream. De techniek blijft een uitdaging in de Does maar elke week gaan we een aantal pixels vooruit.

  • Heeft Anita samen met de kampcommissie afgelopen kampeditie geëvalueerd en plannen gemaakt voor aankomende editie.

De aankomende weken gaan we onder andere…

  • Een nieuwjaarsborrel organiseren, op vrijdag 6 januari! Binnenkort krijgen jullie daar meer informatie over.

  • Kennismaken met Nelly van NOC*NSF, voor het creëren van een ambitie en visie voor de club.

  • Kijken hoe we met Whatsapp Communities alle leden nóg eenvoudiger kunnen bereiken.

  • Proberen korfbal op de kaart te zetten, in samenwerking met andere verenigingen. Anita is bij een overleg geweest en Jop is bezig met een website.

  • Gaat Ine in samenspraak met de barcommissie een nieuwe kassa aanschaffen, de oude wordt niet meer ondersteund en is aan vervanging toe.

  • Gaat Siem verder aan de slag met het technisch beleidsplan, samen met de TC’s, Judith en Paul Robert. Zodra dit af is, plannen we een bijzondere ALV in om het beleidsplan aan jullie voor te leggen.

  • Hebben Siebe en Jordi de laatste avond van de KNVB-cursus. Velocitas is gastheer voor de afsluitende sessie op 23 januari.

En natuurlijk nog heel veel meer!

Heb je vragen, opmerkingen of suggesties? Twijfel niet en stuur een mailtje via onderstaand adres, dan valt ‘ie bij ons allemaal op de digitale deurmat.

Sportieve groet,

Het bestuur van Velocitas ,
bestuur@sv-velocitas.nl

Siebe Schuemie
voorzitter@sv-velocitas.nl
Ine Goedegebuur
penningmeester@sv-velocitas.nl
Anita van Bentum
anita.van.bentum@sv-velocitas.nl
Siem van Osnabrugge
siem.van.osnabrugge@sv-velocitas.nl
Marc Schipaanboord
marc.schipaanboord@sv-velocitas.nl
Jop Rodenhuis
jop.rodenhuis@sv-velocitas.nl
Jordi van den Bos
jordi.van.den.bos@sv-velocitas.nl
Femmy van Wezel
secretaris@sv-velocitas.nl
Marcel van Bentum
marcel.van.bentum@sv-velocitas.nl