Barendse Loodgietersbedrijf helpt Velocitas uit de brand

Warm water. Het is één van die dingen waar je normaal nooit over nadenkt. Totdat het er niet meer is natuurlijk. Het overkwam Velocitas. Een kapotte boiler was de oorzaak. En dan sta je er lekker op met 55 teams die een toernooi bij je komen spelen. Van de regen in de drup dus. Gelukkig was er een redder in nood.

Barendse Loodgietersbedrijf hoorde van het probleem en besloot om Velocitas niet in de kou te laten staan. Zonder enige twijfel werd er besloten om Velocitas gigantisch tegemoet te komen in te kosten bij de aanschaf van een boiler. Een warm gebaar voor een koud probleem waar we ontzettend dankbaar voor zijn! Dus bij deze: namens iedereen van Velocitas ontzettend bedankt! We krijgen het er (letterlijk) warm van.

Scroll naar boven