Bestuursupdate Coronavirus 13 oktober

Bestuursupdate Coronavirus 13 oktober

Lieve leden,

Zojuist zijn er nieuwe maatregelen aangekondigd voor het Coronavirus. Na de persconferentie hebben wij als bestuur online samen met Corona coördinator Femmy van Wezel overleg gehad. Een aantal zaken zijn duidelijk, een aantal niet, voornamelijk op het gebied van trainen voor senioren. Morgen overlegt het KNKV met het NOC*NSF. Als de uitkomsten van dit overleg bekend zijn, sturen wij zo snel mogelijk een uitgebreide update via de mail.

Wat we zeker weten:

  • Alle wedstrijden komen te vervallen
  • Trainingen voor alle jeugdteams en junioren A kunnen doorgaan (voor spelers t/m 18 jaar)
  • Trainingen voor seniorenteams. Komen te vervallen.

Daarnaast zijn we bezig om te kijken naar alternatieve manieren om toch aan het sporten te blijven. Hierbij kan gedacht worden aan bijvoorbeeld tennis. Maar daarvoor moeten we eerst het gesprek van het KNKV en het NOC*NSF afwachten.

Morgen meer informatie!

Sportieve groet,

Het bestuur van Velocitas
bestuur@sv-velocitas.nl

Lianne van der Kruk
voorzitter@sv-velocitas.nl

Anita van Bentum
wedstrijdsecretariaat@sv-velocitas.nl

Marcel van Bentum
marcel.van.bentum@sv-velocitas.nl

Ine Goedegebuur
penningmeester@sv-velocitas.nl

Siebe Schuemie
siebe.schuemie@sv-velocitas.nl

Scroll naar boven