Breng nu als Rabobank lid jouw stem uit op Velocitas bij Rabo Clubsupport!

Ben jij lid van de Rabobank? Dan kunnen wij jouw stem goed gebruiken! Met de Rabo Clubsupport kun jij heel eenvoudig jouw tot en met 25 oktober jouw stem uitbrengen op Velocitas, waarmee de club een mooie financiële ondersteuning van de Rabobank krijgt.

Waar je het voor voor doet

Met de opbrengsten kan Velocitas een hoop extra’s voor de leden regelen. Bijvoorbeeld voor gezinnen die moeite hebben om de contributie te betalen, maar ook de aanschaf van materialen zoals extra ballen en alles wat daarbij komt kijken. Jouw steun als lid van de Rabobank dus ontzettend gewenst en het kost maar een minuut van jouw tijd!

Hoe je meedoet

Je hebt tot 25 oktober de tijd om te stemmen. Enorm bedankt voor je hulp!

Scroll naar boven