D3 trakteert coach met een monsterzege

Zaterdag 7 december 12:00 uur en de D3 van Velocitas heeft er zin in! Dit team geeft altijd de volle 100% zowel tijdens de wedstrijd als in de trainingen, en dat laatste werpt zijn vruchten af. Echt alles lukte! Een wereldstart kan je wel zeggen, met een prachtige opbouw van aanvallen, heerlijke doorloopjes en aan de andere kant een ijzersterke verdediging stond het met rust 8-0!

Maar dat was nog zeker niet alles wat de D3 in zich had. Na rust werd hetzelfde hoge tempo volgehouden en durfden sommige ook afstandsschoten te nemen met een doelpunten regen tot gevolg. Eindstand: 16-2!!

En ja toen moest deze coach zich aan haar belofte houden: bij winst met meer dan tien punten verschil trakteer ik op een ijsje. En over selectief geheugen gesproken, die belofte waren de kinderen niet vergeten. Wat ben ik blij met dit geweldige team en de hulp van Min-zi.

Dat ik nog maar vaak mag trakteren op een heerlijk ijsje. Aan de inzet van de D3 zal het in ieder geval niet liggen. 

~ Sabrina

Scroll naar boven