E1 nu al kampioen

Velocitas​ ​heeft​ ​de​ ​eerste​ ​kampioen​ ​van​ ​het​ ​seizoen 2017​ ​-​ ​2018​ ​al​ ​binnen.​ ​De​ ​ongeslagen​ ​E1​ ​kan​ ​na​ ​de​ ​winst​ ​tegen​ ​Pernix​ ​niet​ ​meer ingehaald​ ​worden​ ​en​ ​hebben​ ​de​ ​titel​ ​in​ ​de​ ​najaarscompetitie​ ​gepakt.

Heel erg zenuwachtig leek het jonge team van Velocitas niet afgelopen zaterdag. Toch moest er nog wel gewonnen van Pernix E1 uit Leiden.

Direct toen de wedstrijd begon bleek al dat het scorend vermogen van de Leiderdorptjes dik in orde was. De ene aanval na de andere werd met werd met een doelpunt bekroond. Het duurde niet lang voordat ouders en publiek al wisten dat het niet meer mis kon gaan.

Uiteindelijk was Velocitas E1 veel te sterk voor het Leidse jeugdteam. Einduitslag: 30 – 1 in het voordeel van de Leiderdorpers. Met de gigantische overwinning is de titel meer dan
terecht verdiend.

(Foto: Frans v. h.)

Scroll naar boven