Eerste zaalkampioenen Velocitas bekend

De natuur staat door de stijgende temperaturen een maand eerder in bloei dan vroeger. En bij Velocitas kon een aantal teams ook niet wachten tot het einde van de competitie: op zaterdag 9 maart 2024 werden de C2, C1, G2 en senioren 2 zaalkampioen. Gefeliciteerd!

De G2 en senioren 2 vierden het kampioenschap in de kantine van Velocitas

Ook F5 en A1?

Komend weekend brengt opnieuw spanning met zich mee. Want op 16 maart spelen de F5 en A1 van Velocitas hun kampioenswedstrijden. De F5 speelt om negen uur ’s ochtends uit bij Fortuna.

De A1 speelt om 15:05 thuis in De Does tegen de nummer 2 Achilles. Kom je onze A1 ook aanmoedigen? Bij winst en gelijkspel is de A1 kampioen. Bij verlies moet de rekenmachine er bij. Ter informatie: in januari won de A1 de uitwedstrijd tegen Achilles met 13-17.

Blijdschap alom bij de senioren 2, gefeliciteerd met het kampioenschap!

Ook de andere teams die nog een wedstrijd voor de boeg hebben wensen we voor komend weekend heel veel succes toe!

Scroll naar boven