Enno Verhoef officieel coach Velocitas 1

Enno Verhoef is sinds afgelopen vrijdag officieel coach van Velocitas 1. Afgelopen vrijdag tekende de oud-trainer van onder andere DSO en Avanti een contract voor 1 jaar.
Enno is de opvolger van Richard Schouten, die het eerste van de Leiderdorpse korfbalvereniging naar kampioenschappen in de zaal- én veldcompetitie leidde. Dankzij de kampioenschappen komt Velocitas aankomend seizoen op het veld voor het eerst uit in de hoofdklasse. In de zaal speelt Velocitas voor het eerst overgangsklasse.

Met de komst van Enno wordt een ervaringsdeskundige in huis gehaald: Enno trainde jarenlang eersteklassers en was de afgelopen jaren actief bij onder andere Avanti en DSO. Die ervaring zal goed van pas komen, want nooit eerder speelde Velocitas zo hoog. De belangrijkste doelstelling is dan ook handhaving in zowel de zaal- als de veldcompetitie.

Voorzitter Siebe Schuemie, coach Enno Verhoef en penningmeester Leo Haasnoot ondertekenen het contract. Bestuurslid Anita van Bentum kijkt mee.
Scroll naar boven