Even voorstellen: het nieuwe bestuur!

Wat was het druk op de ALV van afgelopen woensdag! De leden hebben gesproken:
er is een nieuw bestuur gekozen! Aanstaande maandag staat de eerste vergadering van het bestuur op het programma. We stellen ze graag even aan je voor. Voordat alle officiële e-mails rond zijn kunnen alle vragen naar voorzitter@sv-velocitas.nl.

Lianne van der Kruk ​stond binnen 10 minuten nadat ze gekozen was als voorzitster​ op de tafels te dansen. Kijk, dan weet je dat iemand bij Velocitas past. Zwierf ooit rond door Europa als straatartiest, maar stopt even met touren tijdens haar werkzaamheden bij Velocitas.

Ine Goedegebuur​ loopt al zo lang mee bij Velocitas dat ze dikwijls verlangt naar de tijd dat je in de kantine nog gewoon ranja met florijnen kon kopen. Ook de functie van penningmeester​ is haar niet vreemd. Gaat de komende maanden gebruiken om Frank Postema zo goed mogelijk in het zadel te helpen. Met die jarenlange ervaring gaat dat helemaal goedkomen.