Ga mee met de B1 naar het Nederlands Kampioenschap op 6 april in Harderwijk!

6 april 2019.

Dan treedt Velocitas B1 aan op het NK Zaalkorfbal in Harderwijk.
Het doel: de beste worden van de eerste klasse in Nederland.
Wat staat er op het spel: het groen en blauw van Velocitas.
 Ons groen en blauw.  En we hopen dat jij meegaat.

De busreis wordt voor een groot gedeelte gesponsord door Bemmel & Kroon, Keukens, Witgoed en Keukenapparatuur.

Want die fantastische prestaties van de B1 horen bij ons. Bij de jeugdteams, senioren, selectie, Avond4Daagse, Velodogs, scheidsrechters, ZAK, TC’s, Jeugdcommissie, Kluscommissie, Barcommissie en al die andere vrijwilligers die week na week Velocitas maken tot wat het nu is. 

Zonder al die inspanningen was er nooit een B1 geweest die op nationaal niveau onze vereniging op de kaart kan zetten. En zonder de B1 kunnen wij op 6 april niet aan Nederland laten zien hoe mooi onze club is.
Ben jij er bij?

We hopen natuurlijk dat jij meegaat op 6 april. Verkleed in groen en blauw. Om de B1 naar de overwinning te helpen. Met spandoeken, leuzen, oud, jong, gek, rustig en druk. Maar met zijn allen, zoals altijd. 

Laat daarom weten of je interesse hebt om met de bus mee te gaan. Je zit nergens aan vast als je ‘ja’ zegt maar dan kunnen we wel alvast de mogelijkheden bekijken. De kosten liggen rond de €9 per persoon.