Velocitas schoolkorfbal Leiderdorp

Geef je op als vrijwilliger voor het schoolkorfbaltoernooi!

Het schoolkorfbaltoernooi komt er weer aan! Op woensdag 19 april van 13:15 tot 17:00 uur zullen er weer kinderen uit heel Leiderdorp rondrennen op onze velden. Regelmatig besluiten kinderen na het schoolkorfbaltoernooi te gaan korfballen – bij Velocitas natuurlijk.

Om het toernooi een succes te maken, zijn vrijwilligers nodig. Zo zijn er scheidsrechters, kangoeroetrainers voor de kleuters en EHBO’ers nodig tijdens de middag. Verder zijn er mensen nodig die ‘s ochtends de fietsenstalling helpen opbouwen en ‘s middags helpen bij het stallen van de fietsen.

Tevens zoeken we voor de schoolkorfbalcommissie een nieuw lid. Constance heeft aangegeven dat dit jaar haar laatste jaar wordt. Als je interesse hebt, kun je dit jaar alvast eens met ons meelopen.

Kom jij helpen? Geef je snel op

Omslagfoto: Frans van Herwijnen

Scroll naar boven