Help jij Velocitas helpen bij de Vriendenfeesten op 7, 8 en 9 september?

Vorig jaar waren de Vriendenfeesten in Leiderdorp een groot succes. Veel van onze leden liepen er rond en genoten van een hapje, drankje & dansje. Maar het was niet alleen maar het plezier dat onze leden over het veld deden struinen: er waren ook heel wat Velocitanen die hun steentje bijdroegen aan de Vriendenfeesten en.. Velocitas! Help jij dit jaar mee?

Velocitas hield namelijk een ontzettend mooi bedrag over aan de inzet van onze leden. Ook dit jaar zijn we weer gevraagd om de Vriendenfeesten tot een succes te brengen en daar hebben we jouw hulp bij nodig. Jong en oud iets minder jong!

Hoe was het feest? Parasolletjes.

In 2017 was het Joost Zierikzee die namens Velocitas de vrijwilligerskar trok. Na een mooie editie heeft Joost het stokje overgedragen aan Dick Wessels, vader van Velocitanen Floor en Hannah. Onder zijn leiding gaan we proberen een hoop voor elkaar te krijgen. Bekijk het schema onderaan dit bericht maar eens. 

Je ziet het, er is genoeg te doen. Maar het belooft net zoals vorig jaar enorm gezellig te worden. Heb jij tijd en help jij Velocitas helpen? Neem dan even contact op met Dick via dit overduidelijke mailadres: mailwessels@gmail.com. Ook als je maar een (dag)deel kunt, ben je van harte welkom. Met een grote groep mailen kan ook, dan maken we er een mooi Velokliekje van tijdens het feest. 

Hopelijk tot 7, 8 en 9 september. En niet vergeten: mail Wessels.

Dit gaan we doen op 7, 8 en 9 september:

Datum – tijdstipActiviteitAantal benodigde vrijwilligers
Vrijdag 7 sept. 13.30-19.00 uurTerrein opbouwen + inrichten pubquiztent8 tot 10 vrijwilligers
Vrijdag 7 sept. 19.45-23.00 uurNakijken antwoorden pubquiz en tussenstand maken4 vrijwilligers
Zaterdag 8 sept. 8.30-10.00 uurOpruimen en eventueel opbouwen marktkramen4 tot 6 vrijwilligers
Zaterdag 8 sept.11.00-17.00 uurSchmink in tent
Springkussen
IJskar bemannen
Tussendoor opruimen van troep
6 tot 8 vrijwilligers
Zaterdag 8 sept. 17.00 – 18.00 uurOpruimen marktkramen en andere werkzaamheden4 tot 6 vrijwilligers
Zondag 9 sept. 8.30-10.30 uurOpruimen en klootschietparcours uitzetten6 vrijwilligers
Zondag 9 sept. 11.00-17.00 uurSchmink in tent
Springkussen
IJskar bemannen
Tussendoor opruimen van troep
6 tot 8 vrijwilligers
Zondag 9 sept. 17.00-21.00 uurOpruimen8 tot 10 vrijwilligers

Foto’s afkomstig van www.vriendenfeesten.nl