Kaartverkoop 50e editie Velocitas Avond4Daagse Leiderdorp van start

Ja, het is weer zover! Vanaf vandaag bestel je tickets voor deelname aan de Velocitas Avond4Daagse Leiderdorp! De Avond4Daagse lopen we dit jaar van dinsdag 21 tot en met vrijdag 24 juni. Je kunt meedoen op de 3, 5 en 10 kilometer. Kaarten zijn verkrijgbaar via onze webshop.

Vorig jaar waren we blij verrast met zoveel aanmeldingen voor onze ‘digitale’ editie. Dit jaar pakken we het weer ouderwets groots aan. Dat mag ook wel want dit jaar organiseren het wandelevenement alweer voor de 50e keer. Op vrijdag eindigen we dan ook met een feest in onze kantine om dit te vieren. Op social media geven we daar binnenkort meer informatie over.

Via onderstaande knoppen lees je meer informatie over de Avond4Daagse of bestel je direct tickets. Wij kunnen niet wachten tot het 21 juni is, tot dan!

Volg al het laatste nieuws over de Avond4Daagse live op onze socials: