Nieuwe speeltuin feestelijk geopend

Siebe en Chase knippen het lint van de nieuwe speeltuin door

Op zaterdag 3 september 2023 is de nieuwe speeltuin van Velocitas feestelijk geopend. Het was zelfs driedubbel feest. Want er waren maar liefst twee speciale gasten die de opening opluisterden en er was wat lekkers voor de kids. Het leverde heel wat blije gezichtjes op.

De eerste speciale gast was Chase van Paw Patrol, die om 11 uur samen met voorzitter Siebe het lint doorknipte. Daarnaast maakte een ballonvouwster de mooiste balloncreaties, zoals prachtige groen-blauwe Velocitaanse ballonarmbanden.

Dank aan iedereen die bijdroeg aan de realisatie van de nieuwe speeltuin. En dank aan Zeeuw & Zeeuw voor het sponsoren van de aankleding en het lekkers.

Hieronder volgt een korte sfeerimpressie. Meer foto’s vind je op onze sociale media.

Op de foto met Chase en de ballonnenvouwster
Meteen speelplezier in de nieuwe speeltuin
In de rij voor een balloncreatie
Een high five met Chase
Zo ziet de werktas van een ballonnenvouwster er uit
Jullie ook bedankt, Chase en ballonnenvouwster!

Iedereen veel speelplezier toegewenst!