Schrijf je nu in voor het Velocitas Twenty-Twintig toernooi op 29 augustus!

Het is zover: de inschrijvingen zijn geopend! Op zaterdag 29 augustus 2020 houden we het jaarlijkse Velocitas toernooi in Leiderdorp voor senioren en A-teams. De kers op de taart van alle internationale korfbal toernooien. Meer informatie na het filmpje, inschrijven doe je simpel via onderstaande knop. Mailen kan ook: toernooi@sv-velocitas.nl

Terugkijken

De eerste wedstrijd zal rond 9.00 starten en de laatste wedstrijd zal rond 17.00 afgelopen zijn. Dit toernooi vindt 1 week voor aanvang van de competitie plaats, dus het is de ideale mogelijkheid om laatste selectiewedstrijden te spelen of om teamsamenstellingen te testen. Om deze leuke dag nóg leuker te maken, is er na het toernooi een lekkere BBQ waaraan je kunt deelnemen. Na deze BBQ wordt er een feest georganiseerd waar iedereen welkom is.

Waar kan je vanuit gaan als je een team aanmeldt:

  • Minimaal 4 wedstrijden van 25 minuten
  • Poules variërend van 1e klasse tot recreatieve teams, dus voor elk niveau
  • Internationale deelnemers
  • Zoveel mogelijk neutrale scheidsrechters
  • We bieden de mogelijkheid om te kamperen op ons veld
  • Na afloop van de wedstrijden de kans om oude vriendschappen te herstellen, elkaars zongebruinde of bijzonder witte lichamen te bewonderen, te werken aan teamspirit en op deze manier een goede start van het seizoen te maken
  • Een drone.

Een drone?

Jazeker, Paul Onderwater maakte deze fantastische beelden van het Velocitastoernooi in 2019:

Mochten er nog vragen zijn, kan je mailen naar toernooi@sv-velocitas.nl.

Scroll naar boven