Stem nu als Rabobank lid op Velocitas bij Rabo ClubSupport!

Ben jij lid van de Rabobank? Dan kunnen wij jouw stem goed gebruiken! Met de Rabo ClubSupport kun jij heel eenvoudig jouw tot en met 25 oktober jouw stem uitbrengen op Velocitas, waarmee de club een mooie financiële ondersteuning van de Rabobank krijgt.

WAAR JE HET VOOR VOOR DOET

Met de opbrengsten van de Rabo ClubSupport hoopt Velocitas een stapje dichterbij een nieuw speeltoestel te komen. Helaas is ons speeltoestel afgekeurd en is deze afgebroken. Plezier is voor ons het belangrijkste bij sporten. Voor de kinderen is een mooi speeltoestel daarom van groot belang. Jouw steun als lid van de Rabobank is dus ontzettend gewenst en het kost maar een minuut van jouw tijd!

HOE JE MEEDOET

Je hebt tot 26 september de tijd om te stemmen. Enorm bedankt voor je hulp!

Scroll naar boven