Succescoach Leo van den Bos ook volgend jaar aan het roer bij Velocitas

De winst tegen koploper Pernix was niet het enige hoogtepunt van afgelopen zaterdag. Vlak voor aanvang van de wedstrijd verlengde succescoach Leo van den Bos zijn contract voor 1 jaar als coach van Velocitas 1.

Sinds het aantreden van Leo heeft het eerste van Velocitas grote successen gekend, waaronder de promotie naar de eerste klasse in de zaalcompetitie. Absoluut hoogtepunt is de promotie naar de overgangsklasse op het veld. Nooit eerder speelde Velocitas zo hoog.

Onder Leo van den Bos promoveerde Velocitas 1 vorig jaar naar de overgangsklasse (foto: Frans van Herwijnen).

Vanuit Velocitas willen we Leo dan ook van harte bedanken voor de succesvolle en vooral ook fijne samenwerking van de afgelopen seizoenen. Heel veel succes met de laatste loodjes en aankomend seizoen!

Omslagfoto: Leo van den Bos ondertekent het contract, voorzitster Lianne van der Kruk, bestuurslid Gerard de Boer en spelers Debby Halvemaan, Simone Laman, Ivar van Driel en Mitchell de Boer kijken toe. (Foto door Frans van Herwijnen).

Scroll naar boven