Take-and-leave-schoenensysteem

Herinnert u zich nog dat we in november 2018 vertelden over het take-and-leave-schoenensysteem? Velocitas is zaterdag 13 april 2019 gestart met het take-and-leave-schoenensysteem. Zijn de veld- of zaalschoenen van uw zoon of dochter te klein? Zet ze neer bij de garderobe in de kantine en zoek een grotere maat! Uiteraard mag u ook neerzetten zonder te pakken. Schoenen die nog prima een seizoen mee kunnen zijn geschikt voor hergebruik. Zo maken we elkaar blij!

De spelregels zijn heel eenvoudig:

  • De schoenen die geschikt zijn voor nog een ronde, oftewel, die heel zijn, maakt u borstel-schoon en plaatst u in de take-and-leave-kast in de hal. Deze is vanuit de kantine gezien aan de rechterzijde van de garderobe.
  • U zoekt een ander paar in een grotere maat en neemt deze mee.
De eerste schoenen staan al te popelen om hergebruikt te worden!

Voor vragen kunt u een mailtje sturen naar velopress@sv-velocitas.nl.

Scroll naar boven