Toernooicommissie zoekt jeugdig talent

Zeven knappe koppen, een berg aan talent, ervaring en allemaal de Xfactor. Zo zou je de Toernooicommissie kunnen omschrijven. Helaas worden we allemaal een dagje ouder. Daarom zijn we hard op zoek naar mensen met frisse input die ons weer met beide benen op de grond kunnen zetten. Misschien iets voor jou? Lees dan even verder.  

Wat je doet. 

Een keer of zes per jaar kom je samen met de rest van de commissie en zetten we het toernooi in elkaar. We nodigen teams uit, overleggen met andere commissies en bedenken gave acties. Naar aanloop van het toernooi sturen we heel veel appjes naar elkaar. In de week ervoor bouwen we alles op, tot die mooiste dag van het jaar. Daarna zijn we vooral heel erg trots. En dan gaan we hopelijk ook nog iets doen met Hemelvaartsdag. 

Vereisten. 

Je moet natuurlijk wel wat in huis hebben om bij de Toernooicommissie van Velocitas toe te treden. Lees vooral even mee met de minimale eisen:  

● Je hebt meer haar dan Dirk….
● danst beter dan Constance…. 
● bent meer punctueel dan Siebe…. 
● en minder punctueel dan Sascha… 
● vrolijker dan Ferry…. 
● minder vrolijk dan Johan…
● en minder moe dan Joost. 

Valt wel mee, toch? 

Interesse?

Voldoe jij aan de loodzware eisen én lijkt het je leuk om ons te komen versterken?
Stuur gewoon een mailtje naar toernooi@sv-velocitas.nl. We bijten niet (hard). Beloofd! 

Groetjes,  
Dirk, Ferry, Sascha, Joost, Constance, Johan, Sascha & Siebe