Velocitas 2 zoekt trainer/coach vanaf aankomend seizoen

Ben jij de ambitieuze trainer/ coach die met Velocitas 2 de volgende stap maakt? De afgelopen jaren heeft de selectie van Velocitas  een goede positieve ontwikkeling doorgemaakt. Dat heeft ertoe geleid dat Velocitas 1 op het veld in de Overgangsklasse en in de zaal 1eklasse speelt.

Velocitas  2 speelt in de zaal in de eerste klasse en in de veldcompetitie staan zij bovenaan in de 2e klasse.. Om deze positieve ontwikkelingen ook volgend jaar voort te kunnen zetten zijn we op zoek naar een ambitieuze trainer/coach die samen met de hoofdtrainer de Velocitas -selectie weer een stap verder brengt richting onze ambities.

WAT KUN JE VERWACHTEN?

  • Een ambitieuze en leergierige selectie van jonge spelers.
  • Een prestatiegericht (technisch) commissie wat van Velocitas een stabiele 1e klasse  wil maken.
  • Een omgeving waarin de trainers van de selectie complementair zijn aan elkaar. De onderlinge rolverdeling op basis van eigen kwaliteiten.
  • Een passende vergoeding.
  • De mogelijkheid  om eventueel op termijn door te groeien naar hoofdtrainer .

WAT VERWACHTEN WIJ?

  • Een ambitieuze trainer die vanuit een visie op (dynamisch)korfbal zowel de individuele spelers als ook het teamniveau wil en kan verbeteren.
  • Een trainer die de spelers en speelsters kan motiveren en enthousiasmeren en naar een bepaald doel kan laten werken.
  • Een trainer die communicatief vaardig en benaderbaar is voor vragen over speelwijze, tactiek en gemaakte keuzes.
  • Je coacht wekelijks het tweede team en bent tevens aanwezig bij het 1e Je trekt hierin samen op met de coach van Velocitas 1 en hebt hier dus een belangrijke bijdrage in de prestaties van onze selectieteams.
  • Heb je ervaring met spelen of coachen overgangsklasse/1e klasse niveau dan heb je een streepje voor.

INTERESSE?

Mocht je interesse hebben in het trainerschap van Velocitas 2 dan kan je contact opnemen met:

Gerard de Boer
gerard.de.boer@sv-velocitas.nl

Janneke Halvemaan
jhalvemaan@gmail.com

Scroll naar boven