Avond4Daagse 2019: ontvang een mail zodra de kaartverkoop van start gaat!

Toegeven, de Velocitas Avond4Daagse Leiderdorp is nog een paar maandjes van ons verwijderd. Maar de A4D commissie is al druk bezig met organiseren en plannen. Dit jaar is het mogelijk om inschrijfbewijzen via onze online winkel aan te schaffen. Makkelijker en veiliger!

Wil jij graag een mailtje ontvangen zodra de online kaartverkoop is gestart? Geef dan hieronder jouw mailadres op. Optioneel: geef aan of je elke loopdag het programma om 17:30 in jouw mailbox wilt ontvangen. 

We gebruiken jouw e-mailadres alleen om te laten weten dat de inschrijving voor de Velocitas Avond4Daagse Leiderdorp is geopend. Als je hebt aangegeven de route te willen ontvangen, krijg je die 4 keer in jouw inbox. Na de Avond4Daagse verwijderen we je e-mailadres weer.

* indicates required
Scroll naar boven