Velocitas E1 kampioen na zenuwslopend seizoen

Makkelijk was het niet: kampioen worden in een poule waarin iedereen aan elkaar gewaagd is. Na twee gelijke spelen en drie keer winnen moest Velocitas E1 uit tegen Fiks. Alleen winst was voldoende voor het kampioenschap.

Dat het geen eenvoudige wedstrijd zou worden, was al voor de wedstrijd bekend. Alle wedstrijden werden immers gelijkgespeeld of gewonnen met maar een of twee doelpunten verschil.

Tegen Fiks lijkt het lang goed te gaan. De E1 staat tot in de tweede helft met twee punten voor, maar lijkt het in de slotfase toch nog uit handen te geven. Fiks komt terug tot 5 – 5.
Met een gelijkspel geen kampioenschap voor onze E1. Kunnen de Leiderdorpertjes stunten in de slotfase?

Gelukkig houden de toppers van de E1 het hoofd koel en weten ze in de aller-aller-allerlaatste minuut van de wedstrijd de 5 – 6 te scoren. Kampioen!

De trainers waren zelf aan het spelen, het waren de spelers die teamgenoot Jesse op het scherm toverden. Zo staat iedereen toch op de foto. Van harte gefeliciteerd Amber, Charlotte, Lana, Jesse, Eli, Jonas en jullie trainers Lilian, Laura en XiuMing.

Scroll naar boven