Velocitas E3 zaalkampioen 2018/2019

Het is een luxe waar veel teams van dromen: 2 wedstrijden voor het einde van de competitie al de beker omhoog kunnen houden. Velocitas E3 kreeg het voor elkaar: afgelopen zaterdag won het met maar liefst 17 – 4 van TOP E7 en werd het sterrenteam terecht kampioen.

Maar één keer morste het jeugdige team punten. Tegen Madjoe E3 werd het na een spannende wedstrijd gelijk: 7 – 7. Dat was trouwens de wedstrijd vóór de kampioenswedstrijd van afgelopen zaterdag, dus misschien waren het de zenuwen.

Van die zenuwen was afgelopen zaterdag maar weinig te merken. Onze groen-blauwe helden schoten uit de startblokken, waardoor het al snel duidelijk was dat de beker naar het team uit Leiderdorp zou gaan. Met 17 – 4 is die dan ook meer dan verdiend. Van harte gefeliciteerd!

Afbeelding van competitiestand Velocitas E3
De stand in de poule is duidelijk: Velocitas E3 is echt de allerbeste.