Veloctas korfbal

Velocitas F1 zaalkampioen

Velocitas F1 is afgelopen zaterdag kampioen in de zaal geworden. Thuis tegen Weidevogels F1 werd er overtuigend met 11 – 3 gewonnen. Van alle wedstrijden verloor het jeugdteam slechts één wedstrijd.

Velocitas F1 kon zich geen fout meer permitteren tijdens de laatste wedstrijd van het zaalseizoen. De jonge Leiderdorpertjes stonden op gelijke hoogte met Fortuna en moesten winnen om de eerste plaats vast te houden. De enigzins nerveuze koppies bij de spelers waren dus enigzins begrijpelijk.

Toch bleek de spanning uiteindelijk helemaal niet nodig. Al vanaf de eerste minuut schoot Velocitas uit de startblokken en liet het zien dat het op veel vlakken nét iets verder was dan het team uit Bleiswijk. Het balletje werd snel rondgespeeld en iedereen was bereid om hard voor elkaar te werken. Niet zonder resultaat want bij het eindsignaal stond er maar liefst een eindstand van 11 – 3 op het scorebord! Geheel verdiend werden de spelers getrakteerd op limonade en een echte Velocitas kampioenentaart.

Scroll naar boven