Velocitas maakt zich klaar voor Avond4Daagse

De Leiderdorpse schoolkinderen staan weer in de startblokken. Van maandag 4 tot en met donderdag 7 juni kan iedereen weer even alle gedachtes laten lopen tijdens vier uitermate gezellige wandelingen.

Al een aantal maanden is onze Avond4Daagse-commissie bezig met de voorbereidingen. Routes uitstippelen, verkeersregelaars bij elkaar sprokkelen en mensen bestempelen als stempelaar… Kortom, de voorbereidingen zijn getroffen. Afgezien van de pionnen, zijn er geen obstakels meer op de weg om de Leiderdorpse Avond4Daagse tot een groot succes te maken.

De deelnemers en hun begeleiders kunnen 3, 5 of 10 kilometer lopen. De afstanden worden al zingend en lachend afgelegd. Langs de weg staan er stempelaars klaar om de stempelkaarten, en soms ook lichaamsdelen, vol te stempelen. Drinken en wat lekkers zal ook zeker niet ontbreken. Na de laatste meters op donderdag ontvangt iedere deelnemer een medaille.

Scroll naar boven