Velocitas verrast leden met thuispakketje

Dat ook Velocitas snakt naar het einde van Corona, mag duidelijk zijn. Net zoals de rest van Nederland ligt de korfbalsport helemaal stil, en daarmee ook een groot deel van het verenigingsleven. Tijd om al die trouwe leden een hart onder riem te steken: daarom zorgde Velocitas voor een thuispakketje, om (hopelijk) de laatste coronadagen nog even door te komen.

Al enkele dagen van tevoren was het bestuur druk bezig om alle tasjes gereed te maken. Dat was best een opgave, er ging namelijk heel wat in de tasjes:

  • Een Velocitas mondkapje
  • Een kaartje
  • Een plantje
  • Cupcakes mix
  • Drankje
  • Snoepjes en speelgoed voor de jongste leden

Met bijna 400 Velocitanen was het voor het bestuur een onmogelijke opgave om de tasjes zelf te bezorgen. Gelukkig was een twintigtal leden zoals zo vaak niet beroerd om de handen uit de mouwen te steken. En zo werden in enkele dagen tijd bijna 400 tasjes bezorgd. Van Velocitasleden en voor Velocitasleden.

De leuke reacties en bedankmailtjes waren overweldigend. We kunnen dan ook niet wachten tot we met zijn allen weer het ‘gewone’ korfballeventje kunnen oppakken. Tot het zover is: hier beneden een mooie compilatie van onze leden, jong en oud.

Onze leden zijn fantastisch! Tot snel!

P.s.: geen tasje ontvangen maar wel lid? Stuur ons even een berichtje: bestuur@sv-velocitas.nl

Scroll naar boven