Velocitas zet toppers in het zonnetje met kampioenenparade

Afgelopen zaterdag kwam het eerste niet in actie en toch was het druk op het op het korfbalveld van Velocitas. Belangrijkste reden was natuurlijk de kampioenenparade, waarbij de kersverse kampioensteams van Velocitas onder luid applaus een ererondje mochten maken. Hieronder lichten we ze nog één keer uit.

7 teams van Velocitas kampioen

De E1 en E4 hebben het langste moeten wachten op hun ererondje op het centercourt van Velocitas. Zij werden namelijk al in het najaar kampioen op het veld. De D1, B1, A3, A2 en senioren 6 werden in de zaal kampioen, waarbij het ene team het net wat spannender maakte dan het andere. Wat maakt het uit: kampioen is kampioen. Van harte gefeliciteerd!

Foto’s door: Frans van Herwijnen

Scroll naar boven