Velocitaskamp gaat niet door

Velocitaskamp gaat niet door

Lieve ouders/verzorgers en kinderen,

Sinds het heerlijke Velokamp vorig jaar, keken we uit naar het volgende, het Velokamp 2020. Helaas moeten we jullie berichten dat we in nauw overleg met het bestuur hebben besloten dit jaar het Velokamp te moeten annuleren. We hebben met dit besluit zo lang mogelijk gewacht, omdat we hoopten dat de situatie rondom het coronavirus zo zou verbeteren dat er versoepeling zou komen in de 1,5 meter regels. Die richtlijn in het beleid is de belangrijkste belemmering om een kamp te kunnen organiseren.

Helaas is inmiddels duidelijk dat de 1,5 meter afstandsregel voorlopig blijft bestaan voor kinderen 13+ en volwassenen. Met verdriet hebben we deze knoop dus moeten doorhakken. Gezondheid en veiligheid van iedereen staan natuurlijk voorop! We rekenen op jullie begrip.

Scroll naar boven