Kampleiding bedankt

Velokamp ’23: ze zijn weer thuis

Moe maar voldaan zijn de kampgangers van 2023 veilig teruggekeerd naar Leiderdorp. Met de meest enthousiaste verhalen over kampspellen, (nachtelijke) gesprekken, een regenachtige spooktocht en natuurlijk de dropping.

In grote getale waren de ouders en begeleiders naar Velocitas gekomen. Toen de passagiersbus en de goederenbus leeg waren, voerden de kampgangers hun traditionele zang en dans op. De vermoeidheid was van de gezichten af te lezen, maar er bleek nog voldoende speelse energie te zijn om steeds te juichen als voorzitter Siebe het woord wilde nemen om de leiding te bedanken. Gelukkig lukte dat uiteindelijk wel, want de leiding heeft weer een fijne editie verzorgd. Dank jullie wel.

Duidelijk was ook weer te zien, hoe goed het kamp is voor de familiaire banden binnen Velocitas. Alle leeftijdsgroepen hebben elkaar weer beter leren kennen. Hugs all over the place.

Welterusten! Of, zoals een van de aanwezigen zei: “Daar heb je vanmiddag geen kind meer aan.

Scroll naar boven