Venimus, vidimus, vicimus

Zaterdag, de dag vol hoop, maakte al snel een einde aan 1 van de 8 opgestelde spelers: Robin zijn Achilleshiel werd geraakt. Behalve deze teleurstelling waren de weersomstandigheden, het veld, de stemming, de overwinningen voorafgaande de wedstrijd goed: alle overige goden stonden aan onze kant.

Er werd veel geschoten, heel veel geschoten, en uiteindelijk ook veel gescoord. De jonge Trojanen uit de A, Jordy en Per, kregen ook nog speelminuten en deden dat goed. Onze Herakles, Tim, mocht zijn energie bewaren om andere leeuwen te temmen. 

Zelfs toen Liesbeth de Venus van Milo per ongeluk in haar gezicht sloeg, bleef Jupiter goed gestemd. Mea culpa. 

Onze speciale d(r)ank gaat uit naar Nollus Bacchus die als vervanger kon optreden. 

Het Trojaanse paard van de vrouwen is gewonnen door Naomi, die uitermate sneaky de meeste strafworpen wist mee te krijgen. Daarnaast wordt het Trojaanse paard van de mannen gedeeld door Jelmer en Kelvin, die een prachtige actie maakte dat leidde tot een doelpunt van Jelmer. 

Carpe diem en ave atque vale!

Wat is er nog meer vandaag gebeurd?

Kinderen in Oude Wetering durven de speeltuin niet meer in door een buurtgek en een G-voetbalvereniging is alles kwijt na een brand.

Scroll naar boven