Vrienden- en vriendinnentraining E- en D-teams 24 juni

Wil jij korfbaltraining krijgen van de bondscoach? Op donderdag 24 juni geeft Jan Niebeek een vrienden- en vriendinnentraining bij Velocitas.

Deze training is voor de nieuwe E- en D-teams. De teamindeling stond in de Velopress.

Je mag een vriend, vriendin, klasgenoot, neef, nicht, buurjongen of buurmeisje meenemen om samen te korfballen. Het hoeft geen korfballer te zijn. Je mag ook alleen komen. Want deze kans mag je niet missen. De E-teams trainen om 18 uur, de D-teams om 19 uur.

Geef je snel op

Onze trainers helpen de bondscoach. Voor de voorbereiding is het belangrijk, dat we weten hoeveel kinderen meedoen. Geef je dus snel op en laat weten of je iemand meeneemt. Opgeven kan via meedoen@sv-velocitas.nl. Sabrina Oudshoorn is onze contactpersoon.

Voor meer informatie van het KNKV over vrienden- en vriendinnentrainingen, zie https://www.knkv.nl/juni-vrienden-en-vriendinnenmaand/.

Meer informatie over Jan Niebeek vind je in het onderstaande PDF-document.