Vrijwilligersavond bij Velocitas

Vrijwilligers bedankt met pubquiz

Op vrijdagavond 17 juni organiseerden Elsbeth en Siebe een speciale avond voor iedereen die vrijwilligerswerk doet voor Velocitas.

Het speciale aan deze avond bleek een gezellige pubquiz te zijn, uiteraard gehost door Elsbeth en haar charmante assistent Siebe.

Elsbeth en haar charmante assistent Siebe (foto: Roy Mahadew)

Word ook vrijwilliger

Over het verloop van de pubquiz, de uitslag en wat er daarna gebeurde wordt niet gecorrespondeerd. Je had er bij moeten zijn. Volgend jaar heb je daar een nieuwe kans voor, als vrijwilliger van Velocitas.

Iedereen die klust, coacht, trainen geeft, in de keuken helpt, het gras maait, opstellingen maakt, evenementen organiseert, wedstrijden fluit, de ramen zeemt, spelers masseert, enzovoort, enzovoort: enorm bedankt!

Enorm bedankt! (foto: Roy Mahadew)
Scroll naar boven