Wie benader je voor wat?

Heb je een vraag en weet je niet zo goed wie je hiervoor moet benaderen? Gebruik dan onderstaande tabel om erachter te komen bij welk e-mailadres je moet zijn.

OnderwerpTe benaderen via:
Avond4daagseavond4daagse@sv-velocitas.nl
Bestuurbestuur@sv-velocitas.nl
Contributiepenningmeester@sv-velocitas.nl
Feestcommissiezak@sv-velocitas.nl
Facilitairjordi.van.den.bos@sv-velocitas.nl
Jeugdactiviteitenjeugdcommissie@sv-velocitas.nl
Kantine verhuurverhuur@sv-velocitas.nl
Kangoeroe klupkangoeroeklup@sv-velocitas.nl
Ledenwervingmeedoen@sv-velocitas.nl
Lidmaatschapledenadministratie@sv-velocitas.nl
Nieuwsbriefvelopress@sv-velocitas.nl
Penningmeesterpenningmeester@sv-velocitas.nl
Social mediavelopress@sv-velocitas.nl
Sponsoringsponsoring@sv-velocitas.nl
Supportersverenigingjop.rodenhuis@sv-velocitas.nl
TC A en seniorentc.a.senioren@sv-velocitas.nl
TC jeugdtcjeugd@sv-velocitas.nl
Toernooitoernooi@sv-velocitas.nl
Vertrouwenspersoonrita.beens@sv-velocitas.nl
Voorzittervoorzitter@sv-velocitas.nl
Websitevelopress@sv-velocitas.nl
Wedstrijdsecretariaat A en seniorenws@sv-velocitas.nl
Wedstrijdsecretariaat jeugdwsjeugd@sv-velocitas.nl